Çinli Kızlar

Çinli Kızlar

Çinli Kızlar Nasıldır?

Bu konu aslında çok farklı karakterlere dayansa da temel olarak net olan bir karakter yapısı vardır.

Mesela Kuzeyliler daha uzun boylu  ve daha dominant kadın profili vardır (Türkiye’de İzmir Çin’de kuzeyinde yer alan bir şehir olan  Harbin kızları güzeldir.-Doğal halleri- Yapılan bir istatistikte %24 oranla  daha güzel çıkmış.Tabi Güzellik her millete göre farklı.  )

Mesela yolda bir kız ve erkek tartışıyorsa kadının erkeğe vurma olasılığı çok daha yüksektir. Erkek asla karşılık vermez.Eğer ayrılırlarsa da kız erkeğin arkasından küfreder eline ne gelirse fırlatır.Türk tabiriyle biraz daha Delikanlı Kız statüsünde.Aslında bence iyi. ???? Kendisini asla ezdirmiyor. -Erkeklerle alakalı olarak bir sonraki yazıda bilgi bulabilirsin-

Güneyli kızlar da ise dominantlık çok azdır . Tartışma yaşanırsa hemen küser veya ağlayarak orayı terk eder.Daha bi çıtkırıldımdır. Ama güneyli kızların boyu kısa ve yüzleri daha minyon olduğu için daha sevimlidir Türkler için. Peluş oyuncak gibi ???? Daha bi Minnaklar ????

Ama çok net bir kız profili vardır.Çinli kızlar eğlenmeyi sever. Oyuncak ayıcıkları sever. Sınırlandırılmayı asla sevmezler.Ama biraz da erkeksi bir tavır isterler tabi ki kendisine karşı değil kendisine laf atılması durumunda kendisi koruyacak bir erkek olmasını isterler. Tembel erkeklerden nefret ederler. Örneğin: Çalışmayıp sevgilisinin parasını yiyen erkek .

Fakat gerçekten çabalamış ama iş bulamamış olan erkeklere ise çok fazla fedakar davranırlar. Kendisine harçlık dahi verirler.

Yetenekli erkekleri severler. Müzik aleti , birden fazla yabancı dil, Dans ….. Tabi ki her kız gibi Çinlilerde Trip atmayı severler.Anlarsınız ya klasik kız ???? Ama tabi ona olan sevgisini ve güvenini ölçmeye çalışır ya da gerçekten ilgi beklediği içindir.
Eğer Çinli bir kız arkadaşınız olursa emin olun çok eğleneceksiniz Çünkü aile ile tanıştırma durumunda stres yapmanıza gerek yok , aile size çok içten davranacaktır .E tabi aranızda bazı tartışmalar yaşanırsa da normalinden daha fazla efor sarf etmeniz gerek çözmek için. Çünkü iki farklı kültür.
Gece eğlenmeyi çok severler ,yemek yemeyi çok severler ama özellikle farklı kültürler veya deniz ürünleri restoranları favorileridir. Eğer bunlar da olmazsa birlikte mangal yapar yersiniz ki bunu da çok severler. Ama tabi ki hotpot da var. Onu göz ardı edemeyiz (Tabi kış aylarında ).

Tepkiniz Nedir?

like
9
dislike
0
love
14
funny
4
angry
2
sad
2
wow
5